Tvorba webových stránek - webdesign

V dnešní době kdo není na internetu jako by ani neexistoval. Již není v módě rozesílat různé letáky a reklamy, ale jde o to, že případný zákazník sám aktivně vyhledává firmy o jejichž služby má zájem. Takže Internet je ohromný a zatím nedoceněný marketingový nástroj. Tvorba webových stránek, statických i dynamických, probíhá podle nejmodernějších standardů W3C za použití protokolu XHTML 1.1 s CSS, PHP, MySQL, javascriptu. Přísně dbáme na čistý (validní) kód, který vyhovuje nejpoužívanějším českým i světovým vyhledávačům (GOOGLE, SEZNAM, JYXO, ALTAVISTA, YAHOO a další). Tvorba webových stránek dle nejmodernějších technologií a standardů, dle potřeby použití PHP a MySQL, kvalitní a bezchybné zobrazování ve webových internetových prohlížečích, nalezení na předních místech ve vyhledávačích a prestižní webdesign je to, co zaručuje našim webovým stránkám úspěch a zákazníci zůstávají na webu nebo se vracejí protože se jim naše webové stránky líbí. Můžeme si dovolit na našich stránkách XHTML 1.1 validní stránky a CSS css validní tyto validační tlačítka. To je podobné, jako když někdo vlastní ISO certifikáty kvality. Také vytváříme webové stránky v cizích jazycích (EO en la mondo, učebnice Esperanta).
Naše stránky se objevují na předních pozicích (např.: COMPDESIGN) v nejpoužívanějších internetových vyhledávačích.
vyhledávače


Náš cíl = spokojený zákazník. Toho dosahujeme následujícími postupy:

Tvorbu webových stránek - webdesign - provádíme dle standardů

Tvorba validních (bezchybných) webových stránek a webdesign dle internetových standardů W3C za použití XHTML 1.1, CSS, PHP, MySQL, JAVASCRIPTu.

Rychlé načítání webových stránek

Jistě to znáte, pomalé načítání webové stránky, čekáte než se něco zobrazí, kontrolujete připojení k internetu, zda se nezasekl počítač... Tohle všechno známe a máme vyřešeno. Jsme si vědomi, že ne všichni mají rychlé připojení k internetu. Proto naše stránky optimalizujeme na velikost, vyhýbáme se přemíře grafiky, zbytečných blikátek a výpočtů. Jinak se může stát, že zákazník raději odejde na jiné stránky, než aby čekal na zobrazení nějaké tabulky ap. Naše stránky se zobrazují rychle i na pomalejších připojeních k internetu.

Správné zobrazování a tvorba webových stránek

Naše webové stránky se zobrazují správně na všech prohlížečích, které dodržují internetové standardy W3C. Asi jste to již někde na internetu viděli: "Stránky jsou optimalizovány pro MS-IE a rozlišení 1024x768". Tak tohle není správný přístup. Přece si někdo kvůli našim stránkám nebude instalovat MS-IE nebo měnit rozlišení. Tohle musí mít vyřešeno web kodér, tedy člověk, který vytváří webové stránky. A my to máme vyřešeno.

Kontakty, automapka a GPS - Vaši zákazníci již nezabloudí

Na webové stránky kromě standardních kontaktních informací dáváme automapku a souřadnice GPS Vaší firmy. Prostě Vaši zákazníci již nikdy nezabloudí. Navíc našim zákazníkům můžeme vytvořit GnuPG certifikát dle standardu RFC 4880 (digitální podpis) tak, že již Vaše objednávky nebo upomínky budou nezpochybnitelné. Navíc již Vaše pošta nebude nikdy vyřazena jako spam. A do Vaší pošty již nebude možno za žádných okolností nahlížet (ani na vyžádání orgánů státní moci).

Přehledná navigace na webových stránkách

Webové stránky by měly mít intuitivní ovládání tak, aby se návštěvník těchto webových stránek hned orientoval v navigaci a ovládání. Toho dosahujeme dodržováním ustálených zvyklostí, hlavička stránky nahoře, vlevo v hlavičce logo, navigační lišta pod hlavičkou, menu vlevo, patička stránky. Prostě aby byly ovládací prvky stránek tam, kde je návštěvník očekává.

Moderní vzhled vytvořených webových stránek (webdesign)

Moderní tvorba a vzhled je pro webové stránky velmi důležitý. SEO optimalizace by měla zákazníka přilákat, dodržování W3C standardů bezchybně zobrazovat webové stránky. Design (webdesign) by měl upoutat návštěvníka, příjemné, intuitivní a decentní ovládání spolu se zajímavým obsahem by ho mělo na stránkách udržet.

Aktuálnost webových stránek

Taky je důležité, aby návštěvníci stránek věděli, jak jsou předkládané informace aktuální (čerstvé). Proto naše stránky generují v patičce stránek datum poslední aktualizace stránek.

SEO optimalizace a tvorba webových stránek

Dostat webové stránky na přední pozice v internetových vyhledávačích není úplně jednoduchá záležitost. Pokud je stránka nově vytvořená, tak ji samozřejmě nikdo nezná a žádný internetový robot ji nenalezne. SEO optimalizace je soubor opatření, která zajistí novým stránkám zaindexování a co nejdříve zobrazení na předních pozicích ve fulltextových vyhledávačích. Taky zajistí růst PAGERANKu těchto webových stránek. Mít vytvořeny webové stránky, které nejsou k nalezení, je horší, než nemít žádné webové stránky. Pak bývají zákazníci nespokojeni, že jim stránky nepřinesly žádný užitek, žádné nové zakázky, kontakty, zvýšený obrat, návštěvnost (podniku) ap. Námi prováděná tvorba webových stránek již SEO optimalizaci obsahuje.

Redakční systém MRS

Jistě to znáte, zase volat WEBDESIGNEROVI, že chceme změnit náš WEB. Ale zadarmo to nebude, zase je potřeba platit za úpravy webových stránek. Nejlepší je, když si každý může upravovat internetové stránky sám. Tím se ušetří finanční prostředky a při zapojení více lidí jsou stránky stále aktuální. Ovšem normálně je k tomu třeba znalost HTML, PHP, MYSQL a JAVASCRIPT technologií. Nebo použít redakční systém MRS, kde není vyžadována znalost těchto technologií. Redakční systém MRS je udělán tak, aby při maximální funkčnosti byl co nejjednodušší na ovládání. Podařilo se nám vytvořit redakční systém výkonný a zároveň jednoduchý na ovládání, který zvládne každý, kdo umí číst a psát. Tento redakční systém obsahuje nejen možnost změny obsahu textů, ale taky plně nastavovat, řadit a uspořádat vertikální i horizontální menu, aktuality a poznámky.

 

Komentáře, ankety

Ke každé stránce je možno velmi snadno přidat anketu s neomezeným počtem voleb. Taky se můžou ke každé stránce přidávat komentáře, jejich povolení se přidává v nastavení.

Výhodný webhosting s PHP a MySQL

Zajistíme Vám doménu druhého řádu (obvykle firma.cz) s osvědčeným webhostingem s podporou PHP a MySQL databází. Webhosting je server, kde jsou uložena data. Prostě my Vám vybudujeme internetovou prezentaci aniž by jste s tím měli nějaké další starosti. Je možné taky zavést redakční systém. Podpora cizojazyčných verzí stránek je naprostou samozřejmostí.

webhosting


Komentáře

Kdokoliv může přidávat komentáře ke článkům bez registrace. Zadá si libovolnou přezdívku a napíše komentář.

Jak používat messenger Signál


SSL pro weby od 11/2015 zdarma


MS WINDOWS 10, 11 - sběr informací o uživateli


DEBIAN 12 (bookworm) - OS zdarma debian vyšel 10.6.2023

debian

debian - stáhnout nejnovější DEBIAN pro PC
debian edu - debian pro školy a školní prostředí, stažení DEBedu (torrent)


Zranitelnost „ROM-0“ routerů


Předali data tajným službám
Americké bezpečnostní agentuře (NSA) předali data Microsoft, Yahoo, Google, Facebook...


Itálie preferuje open source
Italský parlament schválil zákon, který nařizuje státním institucím pořizovat otevřený software před komerčním. To znamená LINUX místo MS-WINDOWS, LIBRE OFFICE místo MS OFFICE atd.

19.03. 2024 10:36:16
 • Redakční systém MRS
 • 10 nečastějších zranitelností WEBU
 • Esperantoesperanto - univerzální mezinárodní jazyk
 • Kryptografie okolo nás - kniha popisuje využití kryptografie v běžném životě
 • SMS zdarma - posílání SMS zdarma
 • proč LINUX
 • základy LINUXU
 • Software na úřadech - jeho otevřené alternativy
 • Řekněte sbohem Microsoftu
 • Rychlost připojení - změřte si svoji rychlost
 • SEO servis
 • Jak psát web
 • Zákony - občanský, autorský, obchodní zákoník atd.
 • Infosoud - nalezení stání a průběhu jednání
 • Soudní rozhodnutí - nalezení rozsudků
 • ARES - registr ekonomických subjektů
 • Katastr nemovitostí
 • Broďan - brodské nezávislé zpravodajství

vydělávejte
na burze kryptoměn

23.03. 2024 15:47:51
Návštěvy
Celkem: 301971
Týden: 730
Dnes: 21
  přihlásit poslední změna: 21.09. 2016 13:32:28