Správa komentářů

Správa komentářů se provádí v aministrační systém->Výpis logů->komentáře.

Zde lze pozorovat přidané komentáře např. za jeden den (dnešek, včerejšek ap.). Podle toho se nám zobrazí výpis komentářů, kde je lze taky buď smazat nebo po klepnutí na odkaz upravovat. Komentáře jsou seřazeny podle data přidání, tedy nejnovější komentář je na prvním řádku. Kdispozici máme »ID str« - ID stránky (lze dohledat ve správě stránek) a klikací »ID« - odkaz na komentovanou stránku. Je zde zobrazena i část komentáře.

 

Zamčení komentářů ke stránce se provádí ve správě stránek. Tam je editační tlačítko (vedle tlačítka pro smazání stránky), kde po jeho stisknutí je volba 'Povolení komentářů: Povoleny/Zakázány'. Pokud komentáře zakážete, nebude možno přidávat nové komentáře, ale staré komentáře se budou nadále zobrazovat. Globální zakázání komentářů se provádí v NASTAVENÍ, viz níže.

Smazání všech komentářů ke stránce může provést pouze uživatel s funkcí (ze skupiny) ADMIN v přihlášeném stavu tlačítkem 'Smazat komentáře'. Ještě je třeba to potvrdit ano/ne. Ostatní uživatelé toto tlačítko ani neuvidí.

Globální nastavení komentářů se provádí v administračním systému v NASTAVENÍ zatrhnutím možnosti «povoleny komentáře». Tímto zatržením (vlasně nezatržením) dojde k okamžitému skrytí všech komentářů na všech stránkách. Komentáře nebudou vymazány, pouze se nebudou zobrazovat a nepůjdou přidávat. Opětovným zatržením dojde ke zviditelnění komentářů.

Povolení komentářů stránky - Pokud je globální nastavení komentářů zapnuto, tak je možno psát komentáře ke všem stránkám. Pokud ale nechceme k některým stránkám psát komentáře, tak ty komentáře můžeme buď zamčít, nebo nastavit povolení komentářů strány Ne. Nastavuje se to ve správě stránek, editace (úpravy).
povolení komentářů

Spammeři - zablokování komentářů proti spammerům se může provádět admin a šefredaktor přímo v komentářích kliknutím na ikonku blokuj. Tím se automaticky uloží IP adresa spammera na černou listinu. Zároveň je tam např. šéfredaktor přepnut a může mazat z této listiny. Toto blokavání platí pro dannou IP adresu pro všechny komentáře na všech stránkách.

komentáře

blokovaní

 

Schvalování komentářů - kvůli spammerům nebo nevhodným komentářům je tu možnost v nastavení povolit globální nastavení schvalování komentářů. To znamená, že dokud administrátor nebo šéfredaktor neoznačí nový komentář jako schválený, tak tento komentář se nebude zobrazovat. Teprve až po zapnutí globální volby "schvalovat komentáře" je možné schvalovat komentáře! Klepnutím ve sloupci Schv (schváleno ano/ne) na ne dojde ke schválení určeného komentáře. Tento komentář se pak začne zobrazovat u stránky s komentáři. Neschválené komentáře jsou v šedém pruhu. Nebudou se nikomu zobrazovat. Zobrazí se jen administr. systému, výpis logů, komentáře. Zde se dají smazat nebo schválit.

« zpět na obsah dokumentace


Komentáře

Kdokoliv může přidávat komentáře ke článkům bez registrace. Zadá si libovolnou přezdívku a napíše komentář.

Jak používat messenger Signál


SSL pro weby od 11/2015 zdarma


MS WINDOWS 10, 11 - sběr informací o uživateli


DEBIAN 12 (bookworm) - OS zdarma debian vyšel 10.6.2023

debian

debian - stáhnout nejnovější DEBIAN pro PC
debian edu - debian pro školy a školní prostředí, stažení DEBedu (torrent)


Zranitelnost „ROM-0“ routerů


Předali data tajným službám
Americké bezpečnostní agentuře (NSA) předali data Microsoft, Yahoo, Google, Facebook...


Itálie preferuje open source
Italský parlament schválil zákon, který nařizuje státním institucím pořizovat otevřený software před komerčním. To znamená LINUX místo MS-WINDOWS, LIBRE OFFICE místo MS OFFICE atd.

19.03. 2024 10:36:16
 • Redakční systém MRS
 • 10 nečastějších zranitelností WEBU
 • Esperantoesperanto - univerzální mezinárodní jazyk
 • Kryptografie okolo nás - kniha popisuje využití kryptografie v běžném životě
 • SMS zdarma - posílání SMS zdarma
 • proč LINUX
 • základy LINUXU
 • Software na úřadech - jeho otevřené alternativy
 • Řekněte sbohem Microsoftu
 • Rychlost připojení - změřte si svoji rychlost
 • SEO servis
 • Jak psát web
 • Zákony - občanský, autorský, obchodní zákoník atd.
 • Infosoud - nalezení stání a průběhu jednání
 • Soudní rozhodnutí - nalezení rozsudků
 • ARES - registr ekonomických subjektů
 • Katastr nemovitostí
 • Broďan - brodské nezávislé zpravodajství

vydělávejte
na burze kryptoměn

23.03. 2024 15:47:51
Návštěvy
Celkem: 292065
Týden: 784
Dnes: 28
  přihlásit poslední změna: 21.02. 2021 13:45:25